sobota, 2 maja 2015

Album ślubny w stylu shabby chic

Jak tylko zobaczyłam ten piękny niebieski, przecierany różany papier od razu wiedzialam, że powstanie z niego okładka do albumu ślubnego.Pozdrawiam serdecznie wszystkich odwiedzających:)Misiowe karteczki

Urocze misiaki prześladują mnie i póki co jest mi z nimi dobrze. Tak jakoś to się dzieje, że doskonale wpasowują mi się każdorazowo w kolorystykę papierków. I tak oto powstały wczoraj dwie bliźniacze karteczki z życzeniemi spełnienia marzeńPozdrawiam wszystkich odwiedzających:)

piątek, 1 maja 2015

Słodkie albumy - Witaj Maleństwo

Dzisiaj zdecydowanie robię porządki. Wbrew powszechnemu świętowaniu wzięło mnie na pracowite blogowanie, To niepodobne do mnie, aby w ciągu jednego dnia zamieścić aż trzy posty. Chcę jednak trochę nadgonić, bo zrobiły mi się duże zaległości. Ale tak to już u mnie jest albo wena i tworzenie albo blogowanie.
Jakiś czas temu zamieściłam zdjęcia na FB dwóch albumów z serii Witaj Maleństwo i obiecałam, że na blogu wstawię jeszcze zdjęcia wnętrza tego mniejszego, co niniejszym czynię.
Oto mały album z moimi ulubionym miśkami od Janet na okładce:
I kilka zdjęć dużego


Miało być kilka zdjęć a okazało się, że trudny wybór i zamieściłam w końcu kilkanaście.  Mam jednak nadzieję, że miło było je oglądać i nie zanudziłam Was
Pozdrawiam serdecznie:)

Album komunijny


Pozdrawiam wszystkich odwiedzających :)

Pierwsza Komunia Święta - folderki na pamiątkowe zdjęcia oraz CD
Pozdrawiam serdecznie wszystkich odwiedzających:)