sobota, 15 listopada 2014

Kiedyś musi być ten pierwszy raz

W poprzednim poście pisałam, że jakis czas temu brałam udział w spotkaniu scrapowym w Poznaniu. Wziąwszy pod uwagę fakt, że na długi czas odstawiłam na bok scrapowanie, a wszelkie papiery, wykrojniki, nożyczki, kleje, mgiełki, kwiatki, farbki i inne media zostały skrzętnie uprzątnięte i ukryte głęboko przed moim wzrokiem to właściwie jakaś magiczna siła przyciągnęła mnie do tego miejsca.
No i tak własnie kiedys musi być ten pierwszy raz, bo po raz pierwszy właściwie wybrałam się na takową imprezę poza Szczecin i na pewno było warto, bo tam też po raz pierwszy wzięłam udział w warsztatach prowadzonych przez Enczę i po raz pierwszy zrobiłam album i to nie byle jaki, bo na blejtramie. Jeśli chodzi o robienie albumów to zawsze gdzies tam z tyłu głowy brzmiało - fajna zabawa, spróbuj. No i w końcu stało się i jest - MÓJ PIERWSZY ALBUM na blejtramie z Oliwką w roli głównej.

Photo by Oliwia KuźmaI teraz juz wiem, że na jednym albumie na pewno się nie skończy.
Życzę miłego wieczoru i pozdrawiam cieplutko :)


piątek, 14 listopada 2014

Kartki na narodziny dzieckaWITAJCIE, przepraszam za moją długą nieobecność, ale brak czasu i problemy zdrowotne nie pozwalały mi na prowadzenie bloga. Mam nadzieję, że długie wieczory dadzą mi okazję do nadrobienia zaległości i przygotowania kolejnych nowych kartek, pudełek, albumów.

Początkiem powrotu do skrapowania były warsztaty w Poznaniu, na których podpatrzyłam nowe techniki. Wyjazd był inspiracją do stworzenia prac wykorzystujących nowe pomysły.


"Jest jedna miłość, która nie liczy 
na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze a przebacza, odepchnięta wraca - to 
miłość macierzyńska."- Józef Ignacy Kraszewski


W niedzelę natchnęło mnie na zrobienie kartek z okazji narodzin dziecka. Jedna jest w kolorstyce niebieskiej, a druga w różowej. Uważam, że mogą być miłą niespodzianką dla rodziców maluszka. 
W środku zostawiłam miejsce na życzenia.

Różowa wersjaNiebieska wersja
Życzę miłego weekendu :) kolejne kartki już wkrótce, trzymajcie się ciepło :)