czwartek, 14 lipca 2011

Książeczka tym razem dla mężczyzny

Miałam za zadanie zrobić kartkę, po raz kolejny na czterdzieste urodziny (obrodziło tych cztedzistolatków, że ho ho!!!) dla mężczyzny, ale w formie książeczki.
Forma książeczki, przynajmniej w moim umyśle, przypisana była tylko i wyłącznie do cukierkowej Magnolii. Kilka dni zajęła mi więc wizualizacja tego projektu. Delikatna forma książeczka i twardy styl męski????? Tak jakoś mi to nie współgrało.
Zmieniłam całkowicie zdanie, a efekt końcowy zobaczcie sami. Ja jestem zadowolona. Jak jubilat -okaże sie wkrótce.
Duuuuuże zaległości

Tak jak przypuszczałam zakładając tego bloga na robienie  kartek czas znajduję, ale na prowadzenie bloga już niestety nie, a co dopiero uczestniczyć w wyzwaniach. Podziwiam wszystkie scraperki i chylę przed Wami czoła, że godzicie to wszystko :)
No to na tyle, a teraz kilka zdjęć. Bo muszę przyznać, że nie próżnowałam i w związku z tym troszkę się tego nazbierało.

Zacznę od Magnoliowych karteczek, które bardzo lubię, a kolorowanie tuszami idzie mi coraz lepiej.
Zobaczcie i podzielcie się swoimi uwagami.


Nie potrafię obsługiwać tego bloga, więc oczywiście kartki wstawiły się w takiej kolejności jak one chciały a nie ja. Psia kość. To jest własnie główny powód mojej niechęci do prowadzenia bloga. Ale niech tak zostanie.
 W każdym bądź razie pierwsza w formie ksiązeczki to kolejna odsłona kartki z Magnolia w takiej książkowej formie, tylko troszkę większa niz poprzednia. Ta robiona była dla pewnej mamy na okoliczność narodzin córeczki.
Trzy kolejne dla nauczycieli na zakończenie roku szkolnego.
Skończę tego posta i zamieszczę następnego, bo znowu pomiesza mi zdjęcia i będę musiała od nowa robić do nich napisy.