wtorek, 2 października 2012

Pastelowy domek - PINK FOREVER

Tak za mną chodziło i chodziło, aż w końcu natrafiłam na odpowiednie papiery i jest

DOMEK
 Pierwszy taki typowo scrapowy, nie licząc oczywiście tych robionych dla mojej córki do przedszkola i szkoły (oj było tego trochę, a niektóre po dziś dzień stoją sobie na stryszku, zawinięte szczelnie dla radości serca i oczu następnych pokoleń)
Córka jak go zobaczyła to stwierdziła, że jest taki słodziutki i jeszcze chętnie pobawiłaby się nim.
Ponieważ spełnia ( tak mi się przynajmniej wydaje wszystkie warunki udziału w zabawie) postanowiłam po raz pierwszy wziąć udział w zabawie Scrapińca i zgłosić go na październikowe wyzwanie w SCRAPIŃCU pt "PINK FOREVE"
A domek wygląda sobie tak:

W szaleństwie zabawy i wspomnień z dzieciństwa znalazło się w nim nawet miejsce dla lalek i kilku mini mebli Ha ha ha !!!
Pozdrawiam serdecznie wszystkie duże i małe dziewczynki, które marzyły kiedyś (może wydaje im się nawet, że to było całe wieki temu) a może marzą dalej o domku dla lalek.


6 komentarzy:

 1. Bardzo dziękuje za miłe komentarze.

  OdpowiedzUsuń
 2. cudo!!!!!
  dziekujemy za udział w wyzwaniu:)

  OdpowiedzUsuń
 3. powalił mnie na kolana Twój DOMEK!:) Niesamowite kompozycje, przepiękna gama kolorystyczna, dopracowany w każdym szczególe. Najcudniejszy efekt z zewnątrz. Ściana z rowerem jest MEGA! ALe jakże wielkie jest zaskoczenie po otwarciu, nie zdarza się często coś takiego,aż w tak wielkim stopniu. Są rzeczy ładne, ciekawe, ale Twój DOMEK jest czymś naprawdę wyjątkowym w tym papierowym świecie.

  OdpowiedzUsuń
 4. no to już jest prawdziwe arcydzieło

  OdpowiedzUsuń